Kasjerka/kasjer Pabianice, wypłaty tygodniowe

Oferty pracy w Pabianicach
Kontakt:

16 lis 2018, 18:16

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku :

Szukam osób z książeczką sanepid do pracy w Carrefour na kasie lub hali w Pabianicach

Opis stanowiska:

- prace kasjerskie

-wykładanie towaru

Wymagania:

- pełnoletniości

- aktualnej książeczki sanepidu

- dyspozycyjności do pracy w tygodniu lub weekendy

Oferujemy:

- możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności względem dni

- wypłatę tygodniową, bądź miesięczną - do wyboru

- wynagrodzenie godzinowe

- szkolenie kasjerskie dla osób bez doświadczenia

KONTAKT TELEFONICZNY: 790790668