Kierowca Operator Ciągnik Myjka Beczka Szczotka Budowa Dróg

Oferty pracy w Ostródzie
Kontakt:

20 paź 2018, 15:12

Firma usługowa poszukuje pracownika na stanowisko kierowca/operator ciągnika z myjką, beczkowozem lub zamiatarką.

Zadania:
- do ustalenia na miejscu po rozmowie kwalifikacyjnej

Wymagania:
- znajomość obsługi ciągnika rolniczego
- prawo jazdy kat. B
- zapał, zaangażowanie do pracy,
- komunikatywność i pozytywne nastawienie

- doświadczenie w pracy na ciągniku lub na budowie dróg będzie dodatkowym atutem
- posiadanie prawa jazdy kategorii T będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- umowa o pracę
- stabilne zatrudnienie
- możliwość samorozwoju
- ciekawą pracę w terenie

Praca na ciągniku z myjką, beczkowozem lub zamiatarką. Praca głównie przy budowie dróg.

Telefon: 667 773 308