Wdrożeniowiec systemów informatycznych

Oferty pracy w Olsztynie
Kontakt:

20 paź 2018, 13:50

Visacom Sp. z o.o.- polska firma z siedzibą w Olsztynie, działającą w branży IT, zajmująca się m.in. wdrażaniem zintegrowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Instalowanie, konfigurowanie oraz uruchomienie systemów informatycznych do wspomagania procesu zarządzania przedsiębiorstwem,
• Definiowanie wymagań klienta,
• Wykonywanie migracji danych,
• Tworzenie zestawień oraz raportów przy wykorzystaniu zapytań SQL,
• Wsparcie użytkowników systemu.

OCZEKUJEMY:
• Wykształcenie techniczne; preferowane wyższe; kierunki: informatyka, ekonomia z informatyką i pokrewne,
• Podstawowe umiejętności w zakresie konfiguracji lub administracji komputerów,
• Podstawowej znajomości SQL,
• Prawa jazdy kat. B (praktycznej umiejętność prowadzenia samochodu).

MILE WIDZIANE:
• Doświadczenie we wdrażaniu i prezentacji systemów informatycznych,
• Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, logistyki, obszaru zarządzania procesami w przedsiębiorstwach,
• Znajomość systemów klasy ERP.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Umowę o pracę i program wdrożeń dla nowego pracownika,
• Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
• Uczestnictwo w ciekawych projektach i pracę w młodym zespole,
• Niezbędne narzędzia pracy.

Telefon: +4889 534 23 23