Ankieter telefoniczny - badania opinii i rynku

Oferty pracy w Olsztynie
Kontakt:

20 paź 2018, 13:51

Zostań ankieterem – zarabiaj, ucz się i zdobywaj ważne na rynku doświadczania!

Największe na Warmii i Mazurach studio badań telefonicznych - KF CATI w Olsztynie poszukuje ankieterów - osób chętnych do stałej współpracy przy realizacji badań opinii i rynku.

Zadania ankietera: Zadaniem Ankietera jest przeprowadzanie ankiet telefonicznych wśród osób indywidualnych lub firm, zbieranie opinii o zjawiskach społecznych, produktach, usługach. Praca ankietera nie jest związana ze sprzedażą, lub umawianiem spotkań.

Oferujemy:
Przestronne, wygodne i nowoczesne stanowiska do pracy.
Pracę w biurze w dogodnej lokalizacji w Olsztynie lub pracę zdalną (po przeszkoleniu na miejscu)
Elastyczny czas pracy
Możliwość pracy w zgranym i pozytywnie nastawionym zespole
Zdobycie pożądanych na rynku pracy doświadczeń
Kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne
Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy

Wymagania: obsługa komputera w stopniu podstawowym,
dobra dykcja, dyspozycyjność i pozytywne nastawienie do świata:)

Telefon: +48 575565353