Technik/ ustawiacz maszyn w OLEŚNICY

Oferty pracy w Oleśnicy
Kontakt:

21 lis 2018, 13:08

Posiadasz zmysł techniczny? Masz doświadczenie w naprawie maszyn produkcyjnych i chęć do pogłębiania swojej wiedzy?
Pracuj dla lidera branży opakowań w Polsce.

oferujemy

- umowę o pracę
- długofalową współpracę
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- premię
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- bony świąteczne

zadania

- ustawianie maszyn termoformujących
- uruchamianie produkcji
- rozwiązywanie problemów technicznych
- wymiana form w maszynach termoformujących
- bieżące raportowanie wg ustalonych standardów

oczekujemy

- doświadczenia na podobnym stanowisku
- motywacji do pogłębiania wiedzy i udziału w szkoleniach
- wykształcenia technicznego lub zawodowego
- wiedzy z budowy maszyn

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania lub kontaktu.
Kamila Stryszewska 697102690