Elektronik /Serwisant CNC

Oferty pracy w Nysie
Kontakt:

25 paź 2018, 01:02

Opis stanowiska:
Interesująca oferta pracy dla kandydatów chcących rozwijać się w zaawansowanym środowisko technologicznym, w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i Europie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał serwis, instalacja oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC, ploterów laserowych, urządzeń.

Wymagamy:
- Wykształcenie techniczne ( automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechatronika lub pokrewne)
- Znajomość elektroniki przemysłowej
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – duża dyspozycyjność
- Umiejętność samodzielnego organizowania pracy
- Zaangażowanie w wykonywane zadania
- Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
- Sumienność i pracowitość

Mile widziane (nie wymagane) :
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w obsłudze, znajomość technologii CNC wraz serwisem tego typu maszyn

Oferujemy :
- umowę zlecenie
- wysokie wynagrodzenie + premie
- możliwie elastyczne godziny pracy
- stabilne warunki zatrudnienia

Telefon: 77 433 71 30