Magazynier Nowy Targ.

Oferty pracy w Nowym Targu
Kontakt:

25 lis 2018, 01:54

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze magazyniera :

MAGAZYNIER
Miejsce pracy: Nowy Targ.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• przyjęcie towaru

• ważenie produktu

• finalna samokontrola powierzonych czynności.

WYMAGANIA

• oczekiwane orzeczenie o niepełnosprawności

• aktualna książeczka sanepidowsko-epidemiologiczna

• spostrzegawczość oraz dokładność w działaniu

OFERUJEMY

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat.

• atrakcyjne wynagrodzenie .

• pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku.

Kontakt: Grzegorz 32 413 15 50