Kierownik BHP

Oferty pracy w Nowej Soli
Kontakt:

24 paź 2018, 00:39

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym? Zgłoś się do nas. Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę pracy.

oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

zadania:
- tworzenie i nadzorowanie realizacji polityki bezpieczeństwa i higieny pracy
- pełne prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związaną z obszarem BHP
- przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- organizowanie stanowisk pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP
- przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP i kontrola ich ważności
- weryfikowanie i uaktualnianie instrukcji stanowiskowych obowiązujących w firmie
- udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy - tworzenie dokumentacji powypadkowej
- współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bhp i p. poż.

oczekujemy:
- wykształcenia wyższego w zakresie BHP (lub kierunkowe studia podyplomowe)
- min. 5-cio letniego doświadczenia w obszarze BHP (w tym na stanowisku managerskim)
- dobrej znajomości języka angielskiego
- doświadczenia we wdrażaniu standardów ISO 14001/18001
- bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych zakresie BHP, p. poż.
- znajomość pakietu MS Office

Telefon: 667 955 993