PRACA RECEPCJONISTA Parkowa Nowa Ruda k. Kłodzka DAM

Oferty pracy w Nowej Rudzie
Kontakt:

23 lis 2018, 20:33

Poszukujemy pracownika na stanowisko RECEPCJONISTY. Praca w systemie zmianowym od 7:00 do 19:00 lub od 19:00 do 7:00 (ok 15 zmian w miesiącu wg wcześniej ustalonego grafiku). Umowa o pracę.

Doświadczenie nie jest wymagane, wybrany kandydat zostanie przyuczony przez jednego z naszych recepcjonistów. Zapraszamy do aplikacji!

WYMAGANIA:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (umiejętność podbrania od gościa danych osoboych, udzielenie informacji o pokoju, porach posiłków, wytłumaczenie drogi itp.),
-komunikatywność,
-miłe usposobienie i przyjazne nastawienie do gości

OBOWIĄZKI:
-przyjmowanie rezerwacji telefonicznych,
-obsługa systemu rezerwacyjnego,
-prowadzenie korespondencji mailowej z klientami,
-meldowanie i wymeldowywanie gości,
-współuczestniczenie w przygotowywaniu śniadań dla gości (ułożenie na szwedzkim stole produktów wcześniej przygotowanych przez kucharzy, przygotowanie napoi)
-pomoc w przygotowywaniu pokoi hotelowych na przyjazd gości (pomoc, posiadamy panią pokojową na etacie).

OFERUJEMY:
-praca na umowę o pracę - pełny etat,
-stawka godzinowa 13,00 zł na rekę,
-dodatek nocny 20% (15,60 zł na rekę),
-praca w sympatycznym gronie.

Telefon: 606 935 481