Przedstawiciel handlowy

Oferty pracy w Nakle nad Notecią
Kontakt:

19 paź 2018, 00:56

SPOMASZ Nakło Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukują kandydata/kandydatki na stanowisko:
Przedstawiciela handlowego

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie usług w zakresie frezowania i toczenia metalu,
• rozwój sprzedaży i aktywną obsługę klientów w regionie,
• wyszukiwanie i kontaktowanie się z potencjalnymi klientami,
• utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z już istniejącymi klientami,
• śledzenie rynku na powierzonym terenie,
• odpowiedzialność za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
• utrzymywanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
• odpowiedzialność za przygotowywanie ofert dla klientów, negocjowanie warunków współpracy.

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• doświadczenie w zakresie sprzedaży usług w branży metalowej,
• znajomość procesu obróbki skrawaniem,
• predyspozycje handlowe: komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu,
• motywacja i zorientowanie na cel, kreatywność, dyspozycyjność,
• dobra znajomość branży przemysłu metalowego w regionie,
• znajomość rysunku technicznego,
• systematyczność i konsekwencja w działaniu,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• stabilną pracę w rozwijającej się i inwestującej firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności zawodowych,
• przyjazną atmosferę pracy,
• zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Telefon: 52 386 64 00