Sprzedawca - GSM - telefony - akcesoria - Mysłowice/Katowice

Oferty pracy w Mysłowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

14 cze 2019, 22:20

Poszukujemy pracowników na stanowisko doradca klienta - sprzedawca

Szukamy osoby na stałe, lub na okres wakacyjny

miejsce pracy: Mysłowice lub Katowice

Obowiązki:

-sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM

-dbałość o ekspozycję i porządek punktu

-budowanie pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania:

- otwartość i pozytywne nastawienie do innych osób

-dyspozycyjność

- nie wymagamy doświadczenia w branży GSM, ale będzie ono dodatkowym atutem w procesie rekrutacji

Oferujemy:

-pracę w młodym i dynamicznym zespole

-atrakcyjne warunki wynagradzania (podstawa + premia)

-atrakcyjne rabaty dla naszych pracowników

Tel: 785 301 300