Sprzedawca Akcesoria Meblowe KRISMAT Mielec

Oferty pracy w Mielcu
Kontakt:

07 lis 2018, 14:28

Firma KRISMAT MIELEC ul. Targowa 3 zatrudni :

Sprzedawca/doradca klienta do Sklepu Akcesoria Meblowe

Mile widziane doświadczenie z branży.

Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży akcesoriów meblowych oraz płyty meblowej.
- nadzór nad dokumentacją
- współpraca ze Stolarzami
- wysyłanie zamówień

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
- system premii prowizyjnych

Od kandydatów oczekujemy:
- dyspozycyjności i odpowiedzialnosci
- łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- umiejętności pracy w zespole
- zaangażowania i inicjatywy
- chęci pracy z ludźmi i dla ludzi
- doświadczenie w branży

Telefon: 606 779 148