Robotnik magazynowy jedna zmiana

Oferty pracy w Mielcu
Kontakt:

07 lis 2018, 13:41

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie dla naszego Klienta na terenie miasta Mielec poszukujemy pracowników na magazyn .
Nie wymagamy doświadczenia!

Obowiązki:
-segregacja pozostałości po elementach meblowych
- Drobne prace porządkowe

Wymagania:

Chęci do pracy
Dobra kondycja fizyczna

- drobne prace porządkowe - utrzymanie porządku na stanowisku pracy,

Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jedno zmianowym
- Możliwość zdobycia doświadczenia

Telefon: 735 911 464