Młodszy specjalista ds. sprzedaży w placówce partnerskiej mBanku

Oferty pracy w Mielcu
Kontakt:

07 lis 2018, 14:25

Twoje zadania:
•sprzedaż produktów bankowych dla Klientów Indywidualnych (m.in. konta, kredyty, depozyty)
•realizacja transakcji gotówkowych i bezgotówkowych
•aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
•zachęcanie Klienta do obsługi zdalnych kanałów dystrybucji/promowanie zdalnych kanałów dystrybucji
•prowadzenie akcji promocyjnych

Potrzebne Ci będzie:
•empatyczne nastawienie do pracy z Klientem
•motywacja do osiągania najlepszych wyników
•konsekwencja w realizacji założonych celów
•dynamizm w działaniu, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
•praktyka w obsłudze Klienta lub sprzedaży, mile widziane doświadczenie w obsłudze kasowej
•chęć zdobywania nowych umiejętności w aktywnej sprzedaży produktów bankowych

Nasza propozycja:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w placówce partnerskiej mBanku
•atrakcyjny system wynagradzania i pakiet benefitów
•przyjazne i inspirujące środowisko pracy
•bezpłatny dostęp do mobilnych narzędzi rozwoju kompetencji (Linkedin Learning, Legi

Telefon: 607 073 613