Pracownik produkcji

Oferty pracy w Markach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

30 maja 2019, 19:21

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) rekrutuje i zatrudnia pracowników dla dużych, średnich i małych firm na terenie całego kraju. Obecnie bezpośrednio dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Marki k. Warszawy

Dojazd autobusami linii 240 lub 340

Jeśli szukasz stabilnego i długofalowego zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, chcesz mieć możliwość rozwoju, szkolenia i wsparcia przełożonych, nie zwlekaj aplikuj już dziś!
Z chęcią z Tobą porozmawiam i omówię ofertę.

Oferujemy:

· bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

· umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta

· realne możliwości awansu w strukturach firmy

· pakiet socjalny obejmujący : 13 pensję, zniżki na zakupy, premie świąteczne, becikowe, kartę multisport, pakiet medyczny

Zakres obowiązków:

· kontrola oraz nadzór pracy maszyn na produkcji

· dostarczanie i uzupełnianie materiałów i surowców

· prace pomocnicze przy liniach produkcyjnych

· prace porządkowe

Oczekujemy:

· gotowości do pracy w systemie zmianowym (grafik obejmuje również wybrane noce i weekendy)

· zaangażowania i umiejętności pracy w zespole

· posiadania książeczki sanepidu lub gotowości do jej wyrobienia

· mile widziane będzie doświadczenie w pracy w magazynie lub produkcji

Numer telefonu: 519 301 175