Operator maszyn

Oferty pracy w Lubartowie
Kontakt:

11 lis 2018, 02:25

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna
21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1
Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się, rodzinną drukarnią opakowań. Istniejemy na rynku od 1974 roku. Naszych klientów obsługujemy w szerokim zakresie usług, włączając doradztwo z zakresu grafiki oraz technologii wykonania. Odpowiedzią na stale rosnące wymagania klientów i coraz to nowe wyzwania jest nasz park maszynowy, który umożliwia realizację najbardziej nowatorskich pomysłów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPERATORA MASZYN
Miejsce pracy: Lubartów

Zadania na stanowisku:
• Obsługa maszyny
• Wykonywanie prostych regulacji operatorskich
• Utrzymywanie maszyn, oprzyrządowania i miejsca pracy zgodnie ze standardami
• Realizowanie powierzonych zadań w ramach autonomicznego utrzymania maszyn

Wymagania i kompetencje:
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Przynajmniej podstawowa obsługa komputera
• Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym lub czterobrygadowym
• Zdyscyplinowanie, sumienność, dokładność
• Motywacja do pracy, zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole
• Organizacja pracy

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
• ciekawą pracę z doświadczonym zespołem
• stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość ubezpieczenia grupowego na bardzo korzystnych warunkach,
• po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną.

Telefon: 81 852 66 33