Przedstawiciel ds. Odszkodowań EuCO S.A.

Oferty pracy w Łodzi
Kontakt:

16 lis 2018, 15:00

Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. jest jedną z najszybciej rozwijających się firm odszkodowawczych w Europie wschodniej, w związku z rozwojem poszukujemy na stanowisko:

Przedstawiciel ds. Odszkodowań

Opis stanowiska:

Zadaniem agenta jest pozyskiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz przekazanie dokumentacji do centrali EuCO gdzie sztab ludzi zajmuje się uzyskaniem odszkodowania a TY czekasz na Swoją prowizję.

Oczywiście nauczymy Cię jak dotrzeć do takich osób, mamy świadomość tego, że jest to nowy zawód i trzeba czasu aby nauczyć się pozyskiwać klientów.

Za wszystkich Twoich klientów wypłacajmy Ci zaliczkę od 50zł do 650zł a po zakończeniu sprawy otrzymasz prowizję od 10% do 40% z zysku firmy.

Oczekujemy:

Otwartości i komunikatywności

Ambicji na ponad przeciętnym poziomie

Konsekwencji oraz zaufania, jesteśmy w końcu spółką akcyjną

Pełnego zaangażowania i chęci zmiany/nauki

Trochę pozytywnego myślenia

Oferujemy:

Wysokie zarobki miesięczne (osiągane w pierwszym miesiącu pracy)

Jasną i przejrzystą ścieżkę awansów, do 40% z prowizji firmy

Pracę z ogromną możliwością rozwoju finansowego i osobistego

Darmowe szkolenia, które gwarantują pozyskiwanie min. 10 klientów miesięcznie

Darmowy dostęp do szkoleń online

Wysokie zarobki, jeśli będziesz pracowity

Rozliczenie na podstawie umowy zlecenie bądź działalności gospodarczej

Jasny i przejrzysty plan kariery zawodowej niezmienny od powstania firmy

Bogaty system motywacyjny (wyjazdy zagraniczne, premie, nagrody)

Auta służbowe klasy premium za wyniki, EuCO na dziś finansuje ponad 200 aut swoim przedstawicielom

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą strony
www.euco.pl/praca

Kontakt telefoniczny 690 183 529 w godzinach 8-16