Pracownik w Centrum Obsługi Zgłoszeń w Łodzi

Oferty pracy w Łodzi
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

11 cze 2019, 10:00

Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia, obsługi technicznej budynków.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmował będzie w szczególności:
• przyjmowanie zleceń od klientów firmy, przekazywanie do realizacji, monitorowanie i raportowanie wykonania
• obsługa reklamacji
• obsługa aplikacji do zarządzania zleceniami i reklamacjami
• opracowywanie zestawień, statystyk i harmonogramów
• budowanie relacji z klientem, dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
• orzeczenie o niepełnosprawności (zakład pracy chronionej)
• • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
(w tym szczególnie praktyczna znajomość Excel, Word);
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
• wysoka kultura osobista

Oferta:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat + benefity
• pracę w dużej, rozwijającej się firmie i przyjaznym zespole,
• narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków,

Telefon: 882-945-193