Pracownik pomocniczy magazynu - od zaraz!

Oferty pracy w Leżajsku
Kontakt:

08 lis 2018, 14:27

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz mieć zawsze wypłatę na czas?
Chcesz pracować TYLKO na II - zmiany?
Ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Miejsce pracy: Nowa Sarzyna

Oferujemy:
- szybki proces rekrutacyjny
- umowę o pracę tymczasową
- wynagrodzenie 2400 zł. brutto/mc
- pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
- możliwość rozwoju zawodowego w firmie
- pakiet benefitów: (karta sportowa OK System, zniżki na zakupy)

Zadania:
- prace wspierające na produkcji (przelewanie środków, czyszczenie opakowań,
etykietowanie)
- przestrzeganie procedur BHP
- prace na magazynie wewnętrznym

Oczekujemy:
- dyspozycyjności
- motywacji i chęci do pracy
- zaangażowania

Telefon: 697 503 322