Wezi-tec Informatyk

Oferty pracy w Legnicy
Kontakt:

20 lis 2018, 14:16

INFORMATYK

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków

•Wsparcie pierwszego poziomu w środowisku Microsoft (Windows 7 i 10, Server 2008, Office) jak również dla wszystkich urządzeń IT związanych z telefonami idrukarkami (dobra znajomość Excela i innych programów Office);

•Kontakty z dostawcami w zakresie nowych zakupów, naprawy lub wymiany systemu ;

•Przygotowanie wymagań dla dostawców sprzętu i usług;

•Dokumentacja i inwentaryzacja w zakresie oprogramowania i sprzętu w programie Matrix42 ;

•Rozbudowa i utrzymanie okablowania,terminali PC, telefonów ilaptopów ;

•Małe tłumaczenie językowe na potrzeby IT-Weber

•Przetwarzanie nowych wymagań i raportowanie do IT Grupy Weber

Poszukiwane kompetencje

•Ukończone szkoły o profilu IT i doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie.

•Umiejętność analizy problemów technicznych i pragmatycznego myślenia

•Doświadczenie w sieciach IT.

•Świadomość bezpieczeństwa IT, prywatności i procesów.

•Umiejętność współpracy w zespole oraz z działem IT w Niemczech

•Dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie (angielski dla komunikatów systemowychi ewentualnie do rozmów interwencyjnych).

•W miarę możliwości elastyczność w czasie i miejscu oraz dostępność poza normalnymigodzinami pracy.

•Mile widziana znajomośćVisual Basic, SAP, d3, MES (MPDV Hydra).

Oferujemy

•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój;

•Szkolenia związane z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych;

•Proces wdrożenia do firmy i na stanowisko pracy;

•Karta Medicover po okresie próbnym;

•Pakiet świadczeń socjalnych;

Telefon: 768 551 967