Specjalista ds. kontaktów z Klientem

Oferty pracy w Łańcucie
Kontakt:

08 lis 2018, 01:05

Naszym klientem jest światowy lider z branży przemysłowej. Ekspert w dziedzinie technologii takich gałęzi przemysłu jak: maszyny budowlane i rolnicze, przemysł energetyczny, wibroizolatory oraz przemysł górniczy.

Zakres obowiązków:
• Analizę zamówień klientów pod kątem logistycznym i wystawianie potwierdzeń
• Przygotowanie niezbędnej dokumentacji związanej z procesem ofertowania
• Wsparcie realizacji projektów poprzez utrzymanie bieżącego kontaktu z Klientami celem zapewnienia optymalnego poziomu obsługi
• Planowanie wysyłek krajowych i eksportowych
• Koordynację procesów celnych i transportowych
• Ścisłą współpracę z komórkami wewnątrz Firmy

Oczekiwania wobec Kandydatów:
• Doświadczenia w pracy w dziale sprzedaży, obsługi klienta lub spedycji
• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
• Wyższe wykształcenie, preferowane ukończenie handlu zagranicznego, marketingu lub ekonomii
• Bardzo dobrą znajomość pakietu Ms Office (znajomość systemu SAP mile widziana)
• Znajomość podstaw handlu zagranicznego i procesu logistycznego

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Naukę języka angielskiego w czasie pracy.
• Dofinansowanie do studiów wyższych i podyplomowych.
• Udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.
• Benefity: karta medyczna/ karta paliwowa/ karta na stołówkę pracowniczą.

Telefon: 533 360 374