Zatrudnimy pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca

Oferty pracy w Kutnie
Kontakt:

18 lis 2018, 00:18

Zatrudnimy pracownika na stanowisko kasjer – sprzedawca
w sklepie spożywczym w Kutnie przy ul. Kościuszki 32

Zakres obowiązków:
• obsługa klientów
• obsługa kasy fiskalnej
• wykładanie towaru

Od pracownika oczekujemy:
• aktualnej książeczki sanepidowskiej
• zaangażowania w pracy,
• dyspozycyjności,
• dobrej organizacji pracy.
• mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• możliwość rozwoju zawodowego

Telefon: 885 854 348