Koordynator Biura

Oferty pracy w Krośnie
Kontakt:

07 lis 2018, 18:04

Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów
wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której
wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, Słowacji i Czech
ogłasza rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

Współpracę z innymi działami firmy w zakresie obiegu
dokumentacji

Kontrola rozliczania inwentaryzacji

Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji

Wprowadzanie usprawnień, poprawianie jakości i efektywności
wykonywanych prac

Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi
technicznej

Realizacja bieżących zleceń Zarządu

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe

Samodzielność w działaniu

Umiejętność tworzenia i analizowania dokumentacji technicznej

Umiejętność tworzenia i redagowania pism urzędowych

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Samodzielne stanowisko pracy

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Telefon: 693 840 239