Specjalista działu obsługi klienta

Oferty pracy w Krośnie Odrzańskim
Kontakt:

24 paź 2018, 18:23

Firma handlowo-produkcyjna z siedzibą w Krośnie Odrzańskim poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień,

- monitorowanie i udzielanie informacji na temat dokonywanych zamówień,

- przygotowywanie materiałów reklamowych.

Wymagania:

-znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

- wykształcenie ekonomiczne lub techniczne,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

- doświadczenie w obsłudze klienta i/lub sprzedaży mile widziane.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej, znanej i rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę,

- dobre warunki płacowe,

- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Telefon: 683 833 300