Pracownik Zakładowej Straży Pożarnej

Oferty pracy w Krośnie Odrzańskim
Kontakt:

24 paź 2018, 18:32

Firma HOMANIT Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. wiodący producent cienkich, wysoko uszlachetnionych płyt pilśniowych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK ZAKŁADOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Wymiar etatu: pełen etat
Zmianowość: system 12-godzinny

Zakres obowiązków:
• ochrona przeciwpożarowa obiektów spółki
• organizacja i kierowanie działaniami ratowniczo - gaśniczymi
• utrzymanie w należytej sprawności oraz konserwacja systemów gaśniczych i urządzeń przeciwpożarowych

Wymagania niezbędne:
• prawo jazdy kat. B, C – warunek konieczny!
• przeszkolenie pożarnicze na poziomie szeregowych OSP II stopnia lub strażaka PSP

Wymagania dodatkowe:
• wykształcenie zawodowe / średnie / techniczne
• umiejętność pracy w zespole
• sumienność i punktualność
• gotowości do długoterminowej współpracy

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• stałe wynagrodzenie + system premiowy
• bogaty pakiet socjalny (Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, dodatkowe grupowe ubezpieczenie, obiady za przysłowiową złotówkę, odzież robocza szyta na miarę, obuwie ochronne, kasa zapomogowo- pożyczkowa, imprezy integracyjne dla pracowników - jak również dla dzieci pracowników)
• bezpłatny transportu do/z pracy (wybrane kierunki)
• dodatek za dyspozycyjność
• premię za polecenie pracownika
• kursy, szkolenia podnoszące kwalifikacje
• pracę w przyjaznym i zgranym zespole

Telefon: 783 787 787