Logistyk

Oferty pracy w Krośnie Odrzańskim
Kontakt:

24 paź 2018, 18:31

W związku z dynamicznym rozwojem spółka poszukuje kandydata na stanowisko:

LOGISTYK

Obowiązki:
- zarządzanie gospodarką magazynowo-logistyczną
- koordynacja zamówień i ich realizacja z działem produkcji
- stały kontakt z klientami i dostawcami

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy na 2 zmiany
- umiejętność pracy w grupie
- doskonała organizacja w pracy i zaangażowanie

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i stażem pracy
- praca w miłej atmosferze
- fundusz socjalny
- premia za brak absencji
- szkolenia

Telefon: 601 982 823