Operator monitoringu- pracownik ochrony -Tesco

Oferty pracy w Kościerzynie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PosrednikPracy
Posty: 8209
Rejestracja: 18 paź 2018, 01:16
Lokalizacja: Philippines
Kontakt:

16 lis 2018, 14:21

Firma Konsalnet zatrudni na stanowisko operator monitoringu-pracownik ochrony -TESCO Kościerzyna

Operator monitoringu- pracownik ochrony -Tesco

Obowiązki:
- Ochrona mienia
- zapewnienie bezpieczeństwa
- praca na monitoringu

Wymagania:
- Chęć do pracy,
- mile widziane doświadczenie
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- terminowe wypłaty
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w zgranym zespole

Telefon: 609 799 989
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kościerzyna”


Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Forum VW Regeneracja wtryskiwaczy Doradca Finansowy Wrocław
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
Skup aut Poznań Organizacja imprez Forum PHP
Skup aut w Poznaniu - wielkopolska Forum webmasterów Kredyty Warszawa