Magazynier

Oferty pracy w Konstantowie Łódzkim
Kontakt:

17 lis 2018, 03:01

PLUS KADRA Sp. z o.o. doradza i zarządza projektami
z zakresu rekrutacji i zatrudnienia. Figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.
Poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

ZADANIA:• pomoc przy procesie produkcji, szycia, kompletowania i wysyłki mebli dziecięcych;
• dbanie o porządek na miejscu pracy.

WYMAGANIA:• gotowość do pracy dwuzmianowej (6 - 14, 14 - 22)
• dyspozycyjność i zaangażowanie.

OFERUJEMY:• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracę;
• możliwość zdobycia doświadczenia;
• ciekawą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
• możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 660 086 914