Recepcjonista k/m (do przyuczenia)

Oferty pracy w Kołobrzegu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

27 cze 2019, 21:31

Poszykujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko Recepcjonisty w miejscowości Kołobrzeg.

Obowiązki:
- bezpośrednia obsługa gości hotelowych,
- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
- praca z systemami rezerwacyjnymi
- rozliczanie usług hotelowych

Wymagania:
- umiejętność pracy w zespole,
- zaangażowanie w powierzane zadania,
- chęć szybkiego uczenia się świadczenia usług na najwyższym poziomie,
- odpowiedzialność i komunikatywność,
- zainteresowanie branżą hotelarską/turystyczną,
- znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- szkolenia wprowadzające,
- duże możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
- przyjazną i kreatywną atmosferę w pracy w zespole,
- dobre warunki finansowe (podstawa+prowizja), premie uznaniowe,
- elastyczny grafik,
- umowę o pracę po okresie próbnym,

Czekamy na Twoją aplikację. Zgłoś się już teraz!!!

Możesz rskontaktować się z nami telefonicznie pod nr:502 269 734