SAMODZIELNA KSIĘGOWA ze znajomością Kadr i Płac

Oferty pracy w Katowicach
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

27 maja 2019, 12:11

Biuro Rachunkowe w Śródmieściu Katowic poszukuje Samodzielnej Księgowej

Zakres zadań:
• kompletowanie dokumentów księgowych,
• ewidencjonowane zdarzeń gospodarczych
• sporządzanie rejestrów i rozliczeń z tytułu podatku VAT,
• wyliczanie podatków, sporządzanie deklaracji,
• prowadzenie bieżącego kontaktu z klientami,
• obsługa kadrowo- płacowa,

Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
• wykształcenie kierunkowe, min. średnie,
• doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
• samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• miło widziana znajomość programu Enova

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
nr. 606 789 197