Pracownik Ochrony - zlecenie czasowe, Katowice

Oferty pracy w Katowicach
Kontakt:

14 gru 2018, 14:56

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Pracownik Ochrony Fizycznej

Opis stanowiska:

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na obiekty handlowe na terenie miasta Katowice. Zlecenie czasowe, praca w terminie 08.12.2018 - 05.01.2019.

Poszukujemy osób:

niekaranych,
potrafiących pracować zespołowo,
komunikatywnych.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:

umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
płatne szkolenie,
gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
brak kar finansowych,
kompletne, bezpłatne umundurowanie,
wynagrodzenie 14,00 zł/h netto.

Telefon; +48322505728