Pracownik Produkcji

Oferty pracy w Kamiennej Górze
Kontakt:

23 lis 2018, 20:53

Wymagania:

dyspozycyjność, punktualność, zaangażowanie w wykonywanie obowiązków, umiejętność pracy w zespole, mile widziane doświadczenie w przemyśle włókienniczym.

Główne zadania realizowane na stanowisku:

obsługa maszyn wykończalniczych lub barwiarskich

Oferujemy:

wynagrodzenie zasadnicze + system motywacyjny w zależności od posiadanych kwalifikacji

praca jednozmianowa przy obsłudze maszyn barwiarskich

praca dwuzmianowa przy obsłudze maszyn wykończalniczych.

dofinansowanie do posiłków,

dofinansowanie do kart sportowych

szkolenia

bezpośrednie uczestnictwo w rozwoju firmy.

Telefon: 756 454 110