Pakowanie kosmetyków (lekkie prace manualne) / Kalisz

Oferty pracy w Kaliszu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:53

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Kalisz

Obowiązki:

proste prace pomocnicze przy produkcji i pakowaniu kosmetyków samochodowych,

Wymagania:

chęć do pracy,
dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Zapewniamy:

pracę od zaraz w systemie 2 zmianowym (6-14; 14-22),
atrakcyjne wynagrodzenie ,
umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacjipod numerem telefonu 730 919 003

Kontakt osobisty: Biuro Outworking Kalisz, ul. Polna 20 pok. 212, czynne od pn - pt w godz 10:00-15:00