Kierownik zmiany - Reco Polska Produkcja

Oferty pracy w Kaliszu
Awatar użytkownika
OfertyPracy
Posty: 1147

19 lip 2019, 15:51

Grupporeco jest europejskim liderem w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży komponentów oraz akcesoriów z drutu i rurek metalowych, stosowanych w zmywarkach do naczyń i lodówkach do użytku domowego. Grupporeco posiada 4 zakłady produkcyjne w Europie.
Reco Polska Produkcja w Kaliszu specjalizuje się w produkcji koszy do zmywarek do naczyń oraz parowników i komponentów do lodówek.
W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik zmiany

Zakres zadań:
• zarządzanie linią produkcyjną
• realizacja planu produkcyjnego
• przestrzeganie dokumentacji procesowej
• realizacja oraz kontrola wskaźników efektywności procesów produkcyjnych
• organizacja i nadzór pracy podległych pracowników
• szkolenie pracowników
• proponowanie rozwiązań usprawniających

Wymagania:
• umiejętność zarządzania zespołem
• umiejętności organizacyjne
• wykształcenie min. średnie
• gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferta
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• szkolenia wdrożeniowe
• międzynarodowe i dynamicznie rozwijające się środowisko produkcyjne

Kontakt: 62 767 90 49