Spawacz TIG

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:48

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej,Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RPi za granicą, wpisaną doKrajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Spawacz TIG
nr ref: SP/1118/JL

Opis stanowiska pracy:

· spawanie konstrukcji stalowych met. TIG
· prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
· montaż konstrukcji i ich szlifowanie
· stosowanie i przestrzeganie norm jakości i bezpieczeństwa

Wymagania:

· aktualne uprawnienia spawalnicze
· wykształcenie zawodowe
· doświadczenie na podobnym stanowisku
· umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
· odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

· bezpieczne i przyjazne warunki pracy
· bogaty pakiet świadczeń socjalnych (obiady za 5 zł, wczasy, bony świąteczne, paczki dla dzieci, ubezpieczenia grupowe itp )
· atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
· premia za polecenie innego pracownika aż do 3000 zł/brutto
· dojazd z Brzegu, Oławy, Namysłowa przez Minkowskie, Biskupice Oławskie, Kopalinę; Bierutowa przez Niwki, Mikowice, Wójcice, Janików, Oleśnicy przez Ligotę, Grędzine; Prus, Strzelina i Wiązowa przez Chociwel, Ośno, Pełczyce, Grodkowa, Nysy
· pracę w systemie 2 lub 3 – zmianowym
· umowę o prace tymczasową podpisaną z Interkadra Sp. z o.o. lub zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta

Telefon: 506 022 924