Praca na magazynie (m/k)- zorganizowany dojazd do pracy!

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:53

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu (m/k)
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:
- obsługa wózka widłowego czołowego,
- prace magazynowe (również prace ręczne),
- załadunek i rozładunek transportów.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
- zorganizowany dojazd pracowniczy,
- konkurencyjne wynagrodzenie + premia z możliwością pracy w nadgodzinach,
- możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Telefon: 509 850 944