Pakowacz/Operator paletyzacji - z dojazdem

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:49

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

PAKOWACZ/OPERATOR PALETYZACJI
Nr. ref: PP/UZ/1118/STA
Miejsce pracy: Stanowice

Opis stanowiska:
· sortowanie chipsów i słonych przekąsek
· pakowanie wyrobów gotowych
· obsługa kartoniarki oraz maszyn do zasypu przypraw
· paletyzacja
· utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferujemy:
· zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· umowę zlecenie podpisaną z Interkadra Sp. z o.o.
· 4 brygadowy system pracy
· elastyczny grafik
· dofinansowanie do posiłków
· bezpłatny dojazd z Wrocławia, Jelcza Laskowic, Bierutowa, Brzegu, Wiązowa i Strzelina

Oczekiwania:
· konieczność wyrobienia książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
· przestrzeganie zasad bhp
· higiena osobista
· gotowość do pracy w systemie zmianowym
· dyspozycyjność
· mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Telefon: 506 022 924