Magazynier bez uprawnień

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:48

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Magazynier
Nr ref. MG/1118/SIE

Opis stanowiska pracy:
• kompletacja towaru zgodnie z zamówieniem,
• obsługa skanera,
• wysoka dbałość o standardy BHP.

Wymagania:
• doświadczenie w obszarach magazynowych,
• umiejętność obsługi skanera,
• odpowiedzialność, rzetelność,
• praca w systemie zmianowym.

!!! bezpłatne kursy na wózek widłowy !!!

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadra Sp. z o.o,
• możliwość przejęcia bezpośrednio przez naszego Klienta po 6 miesiącach pracy przez Agencję,
• atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas
• podstawa wynagrodzenia od 2700 zł brutto
• wysokie premie, nawet do 1300 zł brutto
• coroczne podwyżki wynagrodzeń podstawowych
• po przepracowanym roku dodatkowe benefity
• możliwość rozwoju.

Telefon: 506 022 924