Asystent/ka biura - sekretarka

Oferty pracy w Jelczu-Laskowicach
Kontakt:

24 lis 2018, 00:50

Firma Rekord Hale Namiotowe sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko asystent/ka biura- sekretarka

Obowiązki oraz oczekiwania:
-obsługa pakietu MS Office (Excel)
- umiejętności sporządzania dokumentacji kadrowej
- obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej,
- segregowanie i przekazywanie korespondencji do adresatów na terenie firmy
- sporządzanie raportów i protokołów na potrzeby przełożonego,
- dbanie o bieżące zaopatrzenie biura

- dobra organizacja pracy,
- terminowość,
-rzetelności i odpowiedzialność,
- umiejętności pracy w zespole
- umiejętności pracy pod presją czasu
- miłej aparycji oraz łatwości nawiązywania kontaktów
- prawo jazdy kategorii „B”

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00 w Jelczu-Laskowicach
Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

Telefon: +48693343432