Specjalista ds. ochrony środowiska

Oferty pracy w Jaworze
Kontakt:

23 lis 2018, 15:41

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z siedzibą w Jaworze poszukuje aktualnie Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Miejsce pracy: Jawor

Zakres obowiązków:
• bieżące prowadzenie spraw związanych z ochroną środowiska
• prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
• sporządzanie dokumentacji środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
• bieżąca analiza ryzyka i zagrożeń w obszarze ochrony środowiska

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane studia z zakresu ochrony środowiska, gospodarki odpadami
• dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska
• bardzo dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska
• umiejętność stosowania przepisów prawa w praktyce
• umiejętność obsługi pakietu Office
• bardzo dobra znajomość programu Exell – warunek konieczny
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
• bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
• dokładność, skrupulatność, komunikatywność
• dyspozycyjność
Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę
• Możliwość zdobywania nowych doświadczeń
Kandydatów zainteresowanych prosimy o aplikację mailową lub kontakt telefoniczny pod numerem: 537241333 .
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.