Praca z dziećmi ( Instruktor animator)

Oferty pracy w Jaworze
Kontakt:

23 lis 2018, 15:39

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawcza prowadzącą zajęcia animacyjno-ruchowe dla uczniów szkół podstawowych.

Opis stanowiska: prowadzenie zajęć ruchowych z dziećmi w wieku 6-10 r.ż.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy z dziećmi,

- wysoka kultura osobista,

- prawo jazdy kat. B,

- odpowiedzialność,

- miłe usposobienie i duże pokłady energii,

- dobre poczucie rytmu.

- miejsce zamieszkania Jawor lub okolice.

Oferujemy:

- przygotowanie do pracy oraz systematyczne szkolenia,

- samochód służbowy,

- pracę w młodym zespole,

- zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

- pracę od pn-pt w godz. 11:30-16:45.

- wysokie wynagrodzenie

Telefon: 609 653 693