Operator maszyn i urządzeń - Kuźnia Jawor SA

Oferty pracy w Jaworze
Kontakt:

23 lis 2018, 15:41

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych od wielu lat specjalizująca się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Zakres obowiązków:
Obsługa obrabiarek CNC i/lub drutowej i/lub szlifierek
pneumatycznych i/lub tokarek manualnych
Wykonywanie detali wg dokumentacji
Kontrola detali narzędziami kontrolno-pomiarowymi

Oczekiwania:
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Podstawowa znajomość posługiwania się przyrządami
pomiarowymi,
Zdolności manualne,
Gotowość do pracy zmianowej – 3 zmiany.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie,
Wynagrodzenie zawsze na czas,
Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie,
Prywatną opiekę medyczną,
Pakiet Multisport i Multibilet.

Telefon: 076-8707728