Lider zarządzania reklamacjami

Oferty pracy w Jaworze
Kontakt:

23 lis 2018, 15:33

Już jest! Mercedes-Benz Manufacturing Poland w Jaworze rozpoczyna rekrutację. Czeka na Ciebie stabilne zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes-Benz Manufacturing Poland oraz możliwość rozpoczęcia pracy w jednej z najnowocześniejszych fabryk silników na świecie!

oferujemy

- pracę w globalnej firmie z branży automotive
- stabilne zatrudnienie
- zatrudnienie bezpośrednio w Mercedes - Benz Manufacturing Poland
- możliwość zdobycia doświadczenia w firmie wyznaczającej trendy w technologii

zadania

- zapewnienie dostępności zgodnych komponentów na linie montażowe
- analiza czy problemy są spowodowane przez części dostarczane przez dostawców
- gromadzenie dowodów i dokumentowanie niezgodności celem powiadomienia dostawcy
- codzienny udział w spotkaniach produkcyjnych
- codzienna współpraca i wsparcie zewnętrznego usługodawcy w celu usprawnienia procesu zarządzania
reklamacjami
- udział w spotkaniach z zewnętrznym usługodawcą oraz z dostawcami
- tworzenie i wdrażanie nowych koncepcji i procesów celem usprawnienia metodyki natychmiastowych
działań korygujących
- reprezentowanie własnego obszaru kompetencji podczas audytów zarówno klientów zewnętrznych jak i
wewnętrznych
- wymiana doświadczeń z innymi liderami zarządzania reklamacjami z pozostałych fabryk w Daimler AG
- raportowanie do menedżera ds. zarządzania reklamacjami
- spełnienie wyznaczonych celów i zapewnienie standardów jakości

oczekujemy

- wykształcenia min. średniego technicznego lub szkolenia zawodowego w obszarze jakości
- minimum rocznego doświadczenia w obszarze zarządzania reklamacjami
- doświadczenia w stosowaniu metodyki 8D
- doświadczenia w firmie produkcyjnej
- umiejętności obsługi komputera
- podstawowej znajomości rysunku technicznego
- umiejętności obsługi przyrządów pomiarowych
- podstawowej znajomości języka angielskiego ( mile widziana znajomość języka niemieckiego)
- umiejętności pracy w zespole
- chęci do nauki
- poczucia odpowiedzialności, samodzielności i elastyczności
- zaangażowania i wysokiego stopnia proaktywności

Telefon: 605 130 941