Realizacja zamówień , obsługa klienta

Oferty pracy w Jasle
Kontakt:

07 lis 2018, 17:30

Firma DREAMROOTS obecna na rynku od 2010 zajmująca się produkcją odzieży damskiej, reklamowej zatrudni osobę na stanowisko:

Asystent ds. obsługi Klienta i Zamówień

MIEJSCE PRACY:

Dębowiec okolice Jasła

ZADANIA:

Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów sklepu,

Kontakt z klientem – mailowy/telefoniczny/w siedzibie firmy,

Przygotowywanie oraz wysyłka ofert do klientów firmy,

Przygotowywanie zamówień towaru dla firmy ,

Obsługa systemu wewnątrz firmy

Wystawianie dokumentów wewnętrznych i sprzedażowych oraz kasowych,

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Komunikatywność,

Punktualność,

Wysoka kultura osobista,

Umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy,

Kreatywność i inicjatywa własna,

Zaangażowanie w pracy dla firmy,

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie w firmie ciągle mocno rozwijającej się (umowa o pracę),

Przyjazna atmosfera pracy,

Atrakcyjne warunki współpracy

Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia w zakresie działalności firmy,

Telefon: 739 076 033