Asystent ds. obsługi Klienta i Zamówień

Oferty pracy w Jasle
Kontakt:

07 lis 2018, 17:31

Firma DREAMROOTS obecna na rynku od 2010 zajmująca się produkcją odzieży damskiej, reklamowej zatrudni osobę na stanowisko:

MIEJSCE PRACY:
Dębowiec okolice Jasła

ZADANIA:
Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów sklepu,
Kontakt z klientem – mailowy/telefoniczny/w siedzibie firmy,
Przygotowywanie oraz wysyłka ofert do klientów firmy,
Przygotowywanie zamówień towaru dla firmy ,
Obsługa systemu wewnątrz firmy
Wystawianie dokumentów wewnętrznych i sprzedażowych oraz kasowych,
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
Komunikatywność,
Punktualność,
Wysoka kultura osobista,
Umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy,
Kreatywność i inicjatywa własna,
Zaangażowanie w pracy dla firmy,

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w firmie ciągle mocno rozwijającej się (umowa o pracę),
Przyjazna atmosfera pracy,
Atrakcyjne warunki współpracy
Możliwość rozwoju zawodowego w tym szkolenia w zakresie działalności firmy,

Telefon: 739 076 033