Ulotkarz/Kierowca - Przeworsk, Jarosław, Przemyśl

Oferty pracy w Jarosławiu
Kontakt:

07 lis 2018, 15:21

Aktywum sp. z o.o. to firma, która działa na rynku od 2010 roku. Zajmujemy pośrednictwem finansowym. Specjalizujemy się w tej dziedzinie od 8 lat i z każdym rokiem nasza spółka rozbudowuję się o kolejne oddziały.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami !

Przyjmę osobę chętną do pracy na stanowisku Ulotkarz/Kierowca.

Praca od poniedziałku do piątku od 9:00 - 17:00 głównie w terenie

Oferujemy umowę zlecenie i samochód służbowy.
Istnieje możliwość zatrudnienia po okresie próbnym na umowę o pracę.

Obowiązki:

- rozklejanie plakatów, roznoszenie ulotek na wyznaczonym terenie

- realizacja powierzonych zadań

- realizacja planu reklamy

Oczekujemy:

- rzetelności wykonywanych zadań

- miła aparycja

- prawo jazdy kat B

Telefon: 792 836 195