Młodszy technolog/ pomocnik technologa/ technolog

Oferty pracy w Jarosławiu
Kontakt:

07 lis 2018, 15:26

akład Usług Technicznych - Jerzy Kunzek” istnieje na rynku od 1991 roku. Firma specjalizuje się w produkcji urządzeń pakujących, maszyn dla przemysłu spożywczego, opakowań szklanych, maszyn dla przemysłu metalowego, przemysłu automotive, urządzeń transportu wewnętrznego transportery, przenośniki, podajniki, zwrotnice.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Region: Jarosław / Szówsko

Zadania:

Etap I (początek pracy w ZUT Kunzek):

· Drukowanie gotowych zestawów dokumentacji technicznej;

· Wsparcie technologa oraz nauka wykonywania technologii;

Etap II:

· Wykonywanie przewodników technologii produkcyjnej przy wsparciu doświadczonego technologa;

· Nadzór nad procesem produkcji/montażu przy wsparciu doświadczonego technologa;

· Nauka zasady działania programu ERP.

Etap III:

· Samodzielna praca na stanowisku technologa.

Wymagania:

· Mile widziane doświadczenie w zawodzie technologa produkcji;

· Oferta przeznaczona także dla osób w trakcie studiów technicznych lub po skończonych studiach technicznych;

· ogólna znajomość rysunku technicznego;

· obsługa programu pakietu Office;

· sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną prace

· chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

· dyspozycyjność (możliwe wyjazdy służbowe na montaże oraz praca w nadgodzinach)

· samodzielność

· umiejętność pracy w zespole;

· prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

· zatrudnienie w stabilnej finansowo firmie: producenta maszyn dla przemysłu, realizującej zlecenia dla firm polskich i zagranicznych

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, początkowo okres próbny (warunki zostaną dokładnie omówione podczas procesu rekrutacji);

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

· wyposażenie w narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

możliwość rozwoju i nabycia nowych doświadczeń zawodowych,

Telefon: 667 954 667