Koordynator w dziale marketingu

Oferty pracy w Jarosławiu
Kontakt:

07 lis 2018, 15:30

AGRIMPEX Sp. z o.o. lider na rynku ogrodniczym poszukuje pracownika na stanowisko:

Kluczowe zadania
• współuczestnictwo w tworzenia strategii i planów marketingowych na najbliższe lata
• zarządzanie kampaniami marketingowymi w digital (Google Adwords, YouTube, Facebook), pozycjonowanie SEO (planowanie, realizacja i analiza skuteczności prowadzonych działań)
• planowanie i realizacja działań PR (kontakty z wydawnictwami branżowymi, portalami, mediami regionalnymi, organizacjami branżowymi itp.)
• tworzenie i redagowanie materiałów marketingowych, tzw. contentu, umieszczanych na stronie internetowej, blogach, w mediach społecznościowych, oraz w materiałach drukowanych (ulotki, katalogi)
• kontakt z Klientami (media społecznościowe, komunikator Tawk, direct marketing: e-mailing, telemarketing, badanie potrzeb klientów)
• przygotowywanie, koordynowanie i aktywne uczestnictwo w wyjazdach na eventy branżowe
• monitoring efektywności poszczególnych akcji marketingowych
• prowadzenie badań rynku: analiza działań konkurencji, analiza zmieniających się potrzeb Klientów, monitorowanie innowacji w branży w kraju i na świecie
• wsparcie w innych, bieżących lub nowych projektach

Oczekiwania wobec kandydata
• doświadczenie w pracy, w dziale marketingu
• umiejętność kreowania i opracowywania tekstów marketingowych tzw. „lekkie pióro”
• bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Microsoft Excel, oraz
programów graficznych (Ilustrator, Animate CC)
• znajomość i umiejętność korzystania z narzędzi Google Adwords i Google Analytics
• umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
• dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
• mile widziane zdolności fotograficzne oraz znajomość obróbki wideo
• mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy
• umowę o pracę
• możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, o pracę w firmie z ponad 20 letnią
tradycją
• możliwości rozwoju własnego wraz z firmą
• pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze i wsparcie zespołu
• pracę w zespole o wysokim stopniu profesjonalizmu
• możliwość dalszego rozwoju i awansu

Telefon: 607 501 233