Pracownik produkcji, Gryfice

Oferty pracy w Gryficach
Kontakt:

20 paź 2018, 10:32

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i nowoczesne technologie, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy?

Jak się do nas zgłosić?
WYŚLIJ SMS o treści GRYFICE
na numer 609 305 209 - ODDZWONIMY !! i opowiemy Ci o szczegółach

oferujemy
- umowę o pracę tymczasową (ZUS, płatny urlop)
- wynagrodzenie podstawowe + premie ( wszystko wypłacone na czas)
- pakiet benefitów Randstad PLUS (zniżki na zakupy on-line, karta sportowa, prywatna opieka medyczna)
- wprowadzenie w swoje obowiązki już od pierwszego dnia zatrudnienia
- pracę w miłym zespole
- możliwość rozwoju

zadania
- czyszczenie i pakowanie produktów
- szlifowanie, przycinanie, frezowanie
- obsługa linii produkcyjnej, pieców i maszyn
- dbanie o czystość na stanowisku pracy
- stosowanie się i przestrzeganie wyznaczonych norm

oczekujemy
- chęci do zdobywania nowych umiejętności
- gotowości do pracy na produkcji
- gotowości do pracy zmianowej
- dbałości o jakość wykonywanej pracy
- umiejętności pracy w zespole
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji