Spawacz gazowy/ spawacz 135

Oferty pracy w Głogowie
Kontakt:

20 lis 2018, 23:06

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz Gazowy/Spawacz 135
NR REF. S/114/18
Miejsce pracy: Głogów – Huta Miedzi

Obowiązki na stanowisku pracy:

- spawanie metodą 135,
- lub spawanie palnikami acetylenowo- tlenowymi.

Od kandydatów oczekujemy:

- doświadczenia zawodowego jako spawacz 135,
- doświadczenia w zakresie spawania i cięcia tlenem,
- ważnych uprawnień spawalniczych- unijnych,
- umiejętności pracy w zespole,
- dyspozycji do pracy na trzy zmiany.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę zlecenie przez 3 m-ce, następnie umowa o pracę tymczasową,
- możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy,
- wynagrodzenie 4000 -5000 zł brutto,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Telefon: 693 013 517